920 000 PLN
Gotowy dom z działką na kameralnym Osiedlu Wilcza.
Miejscowość: Grądy Szlacheckie, województwo Mazowieckie
65,5 m²
Miejscowość: Grądy Szlacheckie, województwo Mazowieckie
65,5 m²
472 000 PLN
Mezzanine Smart 35 to nowoczesny dom całoroczny o powierzchni użytkowej 48 m²,
zaprojektowany z myślą o wygodzie, stylu i elastyczności.
Miejscowość: Pilchy, województwo Warmińsko-Mazurskie
48 m²
Miejscowość: Pilchy, województwo Warmińsko-Mazurskie
48 m²
225 060 PLN
Działka 1209 m² na sprzedaż, UZBROJONA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ.
Miejscowość: Grądy Szlacheckie, województwo Mazowieckie
1209 m²
- 186 PLN/m²
Miejscowość: Grądy Szlacheckie, województwo Mazowieckie
1209 m²
- 186 PLN/m²
186 000 PLN
Działka 1 000 m² na sprzedaż, UZBROJONA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ.
Miejscowość: Grądy Szlacheckie, województwo Mazowieckie
1 000 m²
- 186 PLN/m²
Miejscowość: Grądy Szlacheckie, województwo Mazowieckie
1 000 m²
- 186 PLN/m²
186 000 PLN
Miejscowość: Grądy Szlacheckie, województwo Mazowieckie
1 000 m²
- 186 PLN/m²
Miejscowość: Grądy Szlacheckie, województwo Mazowieckie
1 000 m²
- 186 PLN/m²
243 660 PLN
Wyjątkowa działka o powierzchni 1 310 m², usytuowana w niedużej odległości od Warszawy,
zaledwie godzinę drogi od stolicy
Miejscowość: Krajęczyn, województwo Mazowieckie
1 310 m²
- 186 PLN/m²
Miejscowość: Krajęczyn, województwo Mazowieckie
1 310 m²
- 186 PLN/m²
289 000 PLN
Wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie nowoczesność i naturę.
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
739 m²
- 391 PLN/m²
289 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
739 m²
- 391 PLN/m²
959 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 835 m²
- 391 PLN/m²
959 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 835 m²
- 391 PLN/m²
649 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 252 m²
- 518 PLN/m²
649 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 252 m²
- 518 PLN/m²
309 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
793 m²
- 398 PLN/m²
309 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
793 m²
- 398 PLN/m²
299 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
766 m²
- 390 PLN/m²
299 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
766 m²
- 390 PLN/m²
339 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
741 m²
- 457 PLN/m²
339 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
741 m²
- 457 PLN/m²
339 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
748 m²
- 453 PLN/m²
339 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
748 m²
- 453 PLN/m²
449 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
885 m²
- 507 PLN/m²
449 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
885 m²
- 507 PLN/m²
579 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 117 m²
- 518 PLN/m²
579 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 117 m²
- 518 PLN/m²
559 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 086 m²
- 514 PLN/m²
559 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 086 m²
- 514 PLN/m²
709 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 359 m²
- 521 PLN/m²
709 000 PLN
Miejscowość: OAK Gardens, województwo Zachodniopomorskie
1 359 m²
- 521 PLN/m²
850 000 PLN
Działka pozwala na zaprojektowanie i wzniesienie domu według indywidualnych potrzeb, umożliwiając swobodne komponowanie przestrzeni mieszkalnej i wybór nowoczesnych udogodnień.
Miejscowość: Białołęka, województwo Mazowieckie
1 630 m²
- 521 PLN/m²
850 000 PLN
Miejscowość: Białołęka, województwo Mazowieckie
1 630 m²
- 521 PLN/m²
180 800 PLN
Działka usytuowana w malowniczej okolicy Grabiny. Daje możliwość zaprojektowania domu w otoczeniu zieleni.
Miejscowość: Grabina, województwo Mazowieckie
2 260 m²
- 80 PLN/m²
180 800 PLN
Miejscowość: Grabina, województwo Mazowieckie
2 260 m²
- 80 PLN/m²
125 400 PLN
Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość zieleni, terenów rekreacyjnych oraz dogodny dostęp do Warszawy.
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
570 m²
- 220 PLN/m²
125 620 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
571 m²
- 220 PLN/m²
125 620 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
571 m²
- 220 PLN/m²
127 160 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
578 m²
- 220 PLN/m²
133 760 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
608 m²
- 220 PLN/m²
125 400 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
570 m²
- 220 PLN/m²
125 620 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
571 m²
- 220 PLN/m²
133 760 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
608 m²
- 220 PLN/m²
133 760 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
608 m²
- 220 PLN/m²
133 760 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
608 m²
- 220 PLN/m²
187 880 PLN
Miejscowość: Kąck, województwo Mazowieckie
854 m²
- 220 PLN/m²
114 784 PLN
Działka w urokliwej miejscowości położonej w sercu Mazur, regionu pełnego malowniczych jezior i rozległych terenów zielonych.
Miejscowość: Pilchy, województwo Warmińsko-Mazurskie
1 688 m²
- 68 PLN/m²
114 784 PLN
Miejscowość: Pilchy, województwo Warmińsko-Mazurskie
1 688 m²
- 68 PLN/m²
69 478,40 PLN
Miejscowość: Pilchy, województwo Warmińsko-Mazurskie
736 m²
- 94,4 PLN/m²
69 478,40 PLN
Miejscowość: Pilchy, województwo Warmińsko-Mazurskie
736 m²
- 94,4 PLN/m²
121 000 PLN
Działka idealna dla rodzin, osób poszukujących ciszy, a także tych, którzy marzą o własnym domu w otoczeniu zieleni.
Miejscowość: Kuranów, województwo Mazowieckie
1 100 m²
- 110 PLN/m²
121 000 PLN
Miejscowość: Kuranów, województwo Mazowieckie
1 100 m²
- 110 PLN/m²
188 188 PLN
Miejscowość: Kuranów, województwo Mazowieckie
2 297 m²
- 82 PLN/m²
188 188 PLN
Miejscowość: Kuranów, województwo Mazowieckie
2 297 m²
- 82 PLN/m²
183 188 PLN
Miejscowość: Kuranów, województwo Mazowieckie
2 234 m²
- 82 PLN/m²
183 188 PLN
Miejscowość: Kuranów, województwo Mazowieckie
2 234 m²
- 82 PLN/m²
246 600 PLN
Duża przestrzeń, która pozwala na stworzenie zarówno nowoczesnych rozwiązań mieszkalnych, jak i funkcjonalnych ogrodów, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń.
Miejscowość: Żanęcin, województwo Mazowieckie
1 233 m²
- 200 PLN/m²
246 600 PLN
Miejscowość: Żanęcin, województwo Mazowieckie
1 233 m²
- 200 PLN/m²
438 800 PLN
Miejscowość: Żanęcin, województwo Mazowieckie
2 194 m²
- 200 PLN/m²
438 800 PLN
Miejscowość: Żanęcin, województwo Mazowieckie
2 194 m²
- 200 PLN/m²
320 000 PLN
Wyjątkowa przestrzeń do realizacji indywidualnych projektów domów, które harmonijnie wpiszą się w otaczającą naturę.
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
367 200 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 295 m²
- 160 PLN/m²
367 200 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 295 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
320 000 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 000 m²
- 160 PLN/m²
367 360 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 296 m²
- 160 PLN/m²
367 360 PLN
Miejscowość: Siestrzeń Nad Lasem, województwo Mazowieckie
2 296 m²
- 160 PLN/m²
283 370 PLN
To propozycja skierowana do osób, które szukają przestrzeni na realizację swoich marzeń o własnym domu.
Miejscowość: Żelechów, województwo Mazowieckie
1 318 m²
- 215 PLN/m²
283 370 PLN
Miejscowość: Żelechów, województwo Mazowieckie
1 318 m²
- 215 PLN/m²
Τι πρέπει να κάνετε για να χτίσετε ένα HowSmart HOUSE
Η όλη διαδικασία έχουμε απλοποιήσει σε 6 απλά βήματα!
Η οικοδόμηση του σπιτιού σας με την HowSmart είναι μια ευχαρίστηση. Στο πλευρό σας θα είναι
μόνο τα απαραίτητα. Από εκεί και πέρα
Η υπόλοιπη διαδικασία είναι δική μας ευθύνη.
Δείξτε μας το οικόπεδό σας
Ελέγξτε αν μπορείτε να χτίσετε στο οικόπεδό σας μονοκατοικίες ή μεμονωμένα κτίρια αναψυχής.
Αυτό είναι το πιο σημαντικό σημείο στο δρόμο προς το σπίτι των ονείρων σας. Ένας αρχιτέκτονας της HowSmart θα ελέγξει τι και με ποια διοικητική διαδικασία μπορεί να κατασκευαστεί στο οικόπεδό σας, θα ελέγξει τις διατάξεις του τοπικού σχεδίου, θα αναλύσει τις τεχνικές συνθήκες και το περιβάλλον του οικοπέδου σας. Ξεκινάμε πάντα τη συνεργασία μας από αυτό το σημείο.
Κλείστε μια ημερομηνία
Αφού ελέγξετε τι μπορείτε να χτίσετε στο οικόπεδό σας, ήρθε η ώρα να κλείσετε μια ημερομηνία για να χτίσετε το σπίτι σας.
Εκτυπώστε, υπογράψτε και στείλτε μας με email τη σύμβαση από το συνημμένο αρχείο. Το συμβόλαιο κράτησης σας δίνει την εγγύηση ότι το σπίτι σας θα κατασκευαστεί εντός συγκεκριμένου χρονικού πλαισίου και η αμοιβή κράτησης έχει ήδη πιστωθεί στην κατασκευή, δεν αποτελεί πρόσθετη επιβάρυνση για τον προϋπολογισμό σας.
Αφήστε τις διατυπώσεις σε εμάς
Μόλις υπογράψετε τη συμφωνία κράτησης, ο αρχιτέκτονας της HowSmart θα αναλάβει τις διατυπώσεις για την υποβολή αίτησης ή την απόκτηση οικοδομικής άδειας για λογαριασμό σας.
Το Πακέτο για τις διατυπώσεις είναι μια πολύ μεγάλη εξοικονόμηση του χρόνου και των νεύρων σας, αφήστε τις διατυπώσεις στην HowSmart Architects, η οποία θα ζητήσει τα σχετικά πιστοποιητικά από τις αρχές για λογαριασμό σας και θα λάβει τις εγκρίσεις και τις άδειες για την κατασκευή του σπιτιού σας, αυτό είναι το πιο δύσκολο και μακρύτερο στάδιο στο δρόμο προς το σπίτι σας, είναι σημαντικό να είναι σε καλά χέρια!